• "Szkoła z Gigantami"

• 19.11.2020
        • Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Wystartowały zapisy na darmowe warsztaty “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”, w których nasza szkoła może zdobyć atrakcyjne nagrody!

W jesiennej edycji zajęć, uczniowie mogą sprawdzić się w programowaniu gier w środowisku Scratch lub tworzeniu własnych stron internetowych, natomiast nauczyciele zagłębią się w narzędzia do nauki online oraz języki Scratch i Python.

Zachęcamy do udziału, ponieważ to liczba zapisanych osób decyduje o przyznaniu nagrody! Pierwsze zajęcia startują już 30 listopada!

Szczegóły i zapisy znajdują się na stronie www.szkolazgigantami.pl.

• mLegitymacja

• 09.11.2020
        • Miło nam poinformować, że w związku z zawarciem przez Szkołę porozumienia o współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji w zakresie wydawania mLegitymacji udostępniamy naszym Uczniom bezpłatne narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

Więcej informacji w linku.